Kredyt hipoteczny: Nowy Sącz i okolice

Każdy marzy o własnym domu. Bardzo często jednak możliwości finansowe nie pozwalają na zakup nieruchomości za gotówkę. W praktyce rata kredytu może wynosić tyle samo, ile obecnie płacisz za wynajem mieszkania, dlatego warto rozważyć wszystkie dostępne opcje. Sprawdź, jakie masz szanse na kredyt na budowę domu bez wkładu własnego bądź mieszkanie w stanie deweloperskim ze środkami na wykończenie wnętrza.

Kredyt hipoteczny w funtach, frankach czy złotówkach?

Niezależnie od tego, na jaką walutę się zdecydujesz, musisz najpierw ustalić swoją zdolność kredytową. Każdy z banków przelicza ją w inny sposób, jednak niezbędne jest pobranie raportu w BIK. To od Twojego scoringu w dużej mierze zależy, czy instytucja pozytywnie rozpatrzy wniosek kredytowy. Drugim kluczowym elementem są stałe zarobki. Lata 2020 i 2021, naznaczone pandemią koronawirusa oraz związanymi z nią wahaniami gospodarki, sprawiły, że banki większą wagę przykładają do podstawy wynagrodzenia wnioskodawcy niż zmiennych składników wynagrodzenia, czyli premii. W efekcie to nie wysokość zarobków, a ich stabilność decyduje o tym, jak dużą mamy szansę na kredyt hipoteczny. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Kredyt na remont pod hipotekę lub zakup mieszkania z rynku pierwotnego

Współpracujemy z takimi bankami jak BNP Paribas, Pekao, mBank, Santander, Millennium, ING, Alior Bank oraz wieloma innymi instytucjami finansowymi. Dla naszych Klientów przeprowadzamy dokładną analizę ofert, a następnie dopasowujemy je do potrzeb oraz możliwości przyszłych kredytobiorców. Oferujemy jednak nie tylko przygotowanie najbardziej opłacalnych propozycji, ale również przeprowadzenie przez skomplikowane procedury bankowe i zatroszczenie się o wszelkie formalności. Zapraszamy!

Kredyty hipoteczne — Nowy Sącz

Na co możesz liczyć, decydując się na współpracę z Partner Kredyty? Między innymi na kredyt do 90% wartości nieruchomości, możliwość uzyskania środków na remont, maksymalny okres spłaty do 35 lat oraz brak górnej granicy wieku kredytobiorcy. Pomożemy Ci wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dla Ukraińca lub Polaka pracującego za granicą i nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji. Zapraszamy do kontaktu!

Czy warto brać kredyt hipoteczny?

Kredyty hipoteczne to długoterminowy sposób finansowania związany z budową domu, remontem mieszkania lub zakupem nieruchomości, czy działki budowlanej. Takie rozwiązanie jest zwykle tańsze niż kredyt gotówkowy, ma niższe opłaty początkowe oraz kilkukrotnie niższe oprocentowanie.

Czy każdy może otrzymać kredyt hipoteczny?

Aby móc zaciągnąć kredyt hipoteczny należy spełnić szereg warunków. Jednym z nich jest posiadanie zdolności kredytowej, czyli możliwości regularnej spłaty kredytu, która zależy od comiesięcznych zobowiązań finansowych, dochodów oraz liczby osób w gospodarstwie domowych. Im większy miesięczny zarobek, tym lepszą można otrzymać ofertę od banku. Poza stabilną sytuacją majątkową wymagana jest również nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem kredytu.

Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci uzyskać kredyt hipotecznyNowy Sącz to siedziba mojej firmy — zapraszam!