Kredyty konsolidacyjne — bez BIK i zabezpieczeń?

Kredyt konsolidacyjny to jeden z najlepszych sposobów na wyjście z trudnych do spłaty rat czy ilości zadłużeń. Powodów konsolidacji zobowiązań jest kilka, a należą do nich:

  • trudny do zmiany harmonogram spłat, który przestał pokrywać się z otrzymywanym wynagrodzeniem;
  • zbyt wysoka liczba zobowiązań;
  • konieczność zmniejszenia raty miesięcznej.

Wnioskując o kredyt konsolidacyjny, niejako oddaje się obecne zobowiązania do spłaty, tym samym zostaje nam do opłacania tylko jedna rata. Ponieważ taki kredyt można zaciągnąć nawet na 10 lat, tym samym — w ostatecznym rozrachunku — miesięczne koszty są znacznie niższe niż dotychczasowe. Nie bez znaczenia jest również to, że oprócz konsolidacji zadłużeń można wnioskować o dodatkową gotówkę, którą bank przelewa bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy. Jeżeli zależy nam na kredycie bankowym, nie obędzie się bez sprawdzenia wnioskującego w BIK-u.

Bez BIK i zabezpieczeń — pożyczki konsolidacyjne w instytucjach pozabankowych

Jeśli wiesz, że bank nie udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego — skontaktuj się ze mną. Dostęp do bazy pożyczek pozabankowych pozwoli mi znaleźć dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie, bez konieczności uzyskania zabezpieczenia pożyczki. W ten sposób możesz realnie pomóc sobie wyjść ze spirali długów, a tym samym poprawić swoje notowania w BIK-u. Zapraszam serdecznie!

Kredyty konsolidacyjne bez BIK i zabezpieczeń

Moją specjalnością jest dopasowywanie oferty do konkretnych potrzeb, a przede wszystkim możliwości Klienta. Nie inaczej jest w przypadku kredytów konsolidacyjnych, które stanowią najpopularniejsze rozwiązanie w sytuacji wysokich zadłużeń. Aby bank mógł udzielić kredytu, niezbędne będzie uzyskanie zabezpieczenia pożyczki oraz sprawdzenie pożyczkobiorcy w BIK-u. Moim celem jest wsparcie Klienta w możliwie jak najszybszym rozwiązaniu swoich problemów finansowych — bez BIK-u i zabezpieczeń.

Pożyczki konsolidacyjne — profesjonalna i kompleksowa pomoc

Jeśli nie masz zdolności kredytowej, bank nie udzieli Ci kredytu. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją inne możliwości spłaty rat czy zadłużenia. Rozwiązaniem tej sytuacji są pożyczki konsolidacyjne oferowane przez wiele firm. Moim Klientom z Nowego Sącza oraz okolic zainteresowanym kredytem konsolidacyjnym bez BIK i zabezpieczeń proponuję pomoc w wybraniu najlepszej oferty. Zapraszam do współpracy!