Leasing — Nowy Sącz

Leasing to bez wątpienia jedna z najprostszych form finansowania zakupów, stąd też cieszy się wyjątkowo dużą popularnością zwłaszcza wśród firm. Pragnąc zainwestować w nowoczesny sprzęt komputerowy, samochody czy też specjalistyczne urządzenia warto zwrócić swoją uwagę na aktualne oferty leasingu, które charakteryzują się nieco innymi warunkami w zależności od konkretnego banku bądź też firmy leasingowej. Rozwiń swój biznes błyskawicznie, korzystając z podlegających dzierżawie dóbr już dziś!

Co można wziąć w leasing?

Biorąc pod uwagę, że leasing jest specyficznym rodzajem stosunku cywilnoprawnego, może być on stosowany wyłącznie w określonych sytuacjach. Zgodnie z obowiązującym prawem, wśród dóbr, które mogą zostać wzięte w leasing, znajdują się zarówno obiekty konsumpcyjne, inwestycyjne, jak i nieruchomości. Leasing to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą użytkować dany przedmiot (np. samochód) bez konieczności sięgania po środki własne.

Leasing na używane maszyny budowlane

Zakup nowoczesnej maszyny budowlanej to bardzo często spory, a zarazem nagły wydatek, który może wynikać z pojawienia się nowego zlecenia, atrakcyjnego kontraktu czy też zepsucia się obecnej maszyny. O ile funkcjonujące na rynku już wiele lat firmy jakoś poradzą sobie z inwestycją w nowy sprzęt, może być to znacznie trudniejsze zwłaszcza dla nowopowstałych przedsiębiorstw, budujących dopiero swoją markę. Nie chcąc tworzyć zagrożenia dla własnej płynności finansowej, z powodzeniem mogą oni postawić na leasing na używane maszyny budowlane, który okaże się znacznie korzystniejszy niż np. zaciągnięcie kredytu.

Profesjonalne wsparcie w leasingu — najlepsze oferty i fachowe doradztwo

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferuję kompleksową pomoc w szukaniu optymalnych rozwiązań. Z przyjemnością zajmę się rozeznaniem w bieżących ofertach firm leasingowych oraz banków, przedstawiając wyłącznie najlepsze opcje. Do współpracy w zakresie leasingu zapraszamy zarówno zainteresowanych z Nowego Sącza, jak i okolic!

Leasing — Nowy Sącz i okolice

Prowadzisz firmę i chcesz zainwestować w sprzęt komputerowy bądź flotę samochodową dla pracowników? Szukasz atrakcyjnej formy finansowania dóbr, które planujesz nabyć? W takim razie leasing jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! Klientom z Nowego Sącza oraz okolic proponuję wsparcie w wyborze najlepszej oferty leasingowej spośród dostępnych na rynku. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w zakresie leasingu, zapraszam do współpracy!

Leasing na samochody i nie tylko

Leasing to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku, gdy przedsiębiorca chce korzystać z określonych dóbr inwestycyjnych, jednak nie może sobie pozwolić na ich zakup. Jest to bardzo korzystna forma finansowania, np. w przypadku samochodów służbowych użytkowanych przez pracowników. Co więcej, w leasing można wziąć również maszyny i różnego rodzaju urządzenia czy nieruchomości. Jeśli zainteresowało Cię to rozwiązanie, jednak nie wiesz, na leasing jakiej firmy się zdecydować, skontaktuj się ze mną! Zapraszam Klientów z Nowego Sącza.